Klubové kreslo s podnožkou umelá koža / drevo Dekorhome Strieborná
232.50 €
Do obchodu
Toto klubové kreslo a stolička vytvorí v každej čakárni, recepciu, kancelárii i domácnosti elegantné prostredie. Prešívané čalúnenie s ozdobnými gombíkmi a... Celý popis
Popis
Toto klubové kreslo a stolička vytvorí v každej čakárni, recepciu, kancelárii i domácnosti elegantné prostredie. Prešívané čalúnenie s ozdobnými gombíkmi a pôvabne zaoblené podrúčky dodajú každému interiéru peknú dávku klasického štýlu a luxusu.Silne polstrované čalúnenie je veľmi pohodlné a drevený rám je robustný a odolný. Kvalitné čalúnenie z umelej kože sa ľahko čistí a je veľmi odolné voči opotrebovaniu.Balenie obsahuje kreslo a podnožku (taburet).Farba:bielahnedástriebornázlatáVýber farby zvoľte vo variante produktu.Rozmery kresla:šírka: 64 cmhĺbka: 57 cmvýška: 70 cmRozmery podnožky (taburetu):šírka: 31 cmhĺbka: 31 cmvýška: 32 cmMateriál:drevený rám / čalúnenie z umelej kožeHmotnosť:14,5 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x podnožka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| ŠÍRKA KRESLA | 64 cm |
| VÝŠKA | 32 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| ŠÍRKA | 31 cm |
| HĹBKA KRESLA | 57 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 70 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HMOTNOSŤ | 14,5 kg |
| HĹBKA | 57 cm |
| HĹBKA | 31 cm |
| HĹBKA TABURETU | 31 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 31 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 32 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Strieborná |
| Hmotnosť | 14550.000g |