Klubové kreslo s podnožkou umelá koža Dekorhome Tmavohnedá
187.50 €
Do obchodu
Toto kreslo s podnožkou bude prvým miestom, kam po dlhom dni zamierite. Klubové kreslo je čalúnené umelou kožou, ktorá sa veľmi ľahko čistí. Gombíky zdobené... Celý popis
Popis
Toto kreslo s podnožkou bude prvým miestom, kam po dlhom dni zamierite. Klubové kreslo je čalúnené umelou kožou, ktorá sa veľmi ľahko čistí. Gombíky zdobené polstrovanie.Robustná konštrukcia zaručuje jeho dlhú životnosť. Silne polstrovaný sedák a operadlo ponúka dokonalé miesto, kam sa usadiť a úplne sa uvoľniť, zatiaľ čo si čítate, rozprávate, sledujete televíziu alebo počúvate hudbu. Podnožka vám pri sedení poskytne dodatočné pohodlie.Balenie obsahuje 1x kreslo a 1x podnožku.Farba:bielačervenávínováhnedásiváčiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:umelá koža (100% polyuretán) / plastové nohyRozmery kresla:šírka: 64 cmhĺbka: 57 cmvýška: 70 cmRozmery podnožky:šírka: 31 cmhĺbka: 31 cmvýška: 32 cmHmotnosť:14,4 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x podnožka |
| ŠÍRKA KRESLA | 64 cm |
| VÝŠKA | 32 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| ŠÍRKA | 31 cm |
| HĹBKA KRESLA | 57 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 70 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| HĹBKA | 31 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA TABURETU | 31 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 31 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 32 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HMOTNOSŤ | 14,4 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavohnedá |
| Hmotnosť | 15300.000g |