Klubové kreslo pravá koža / masívne drevo Dekorhome Hnedá
165.90 €
Do obchodu
Čo môže byť lepšie ako relaxovať v pohodlnom kresle na konci náročného dňa? Toto klubové kreslo z pravej kože je tým prvým miestom, kam po dlhom dni... Celý popis
Popis
Čo môže byť lepšie ako relaxovať v pohodlnom kresle na konci náročného dňa? Toto klubové kreslo z pravej kože je tým prvým miestom, kam po dlhom dni zamierite.
Toto klubové kreslo je čalúnené pravou kozou kožou a plátnom, materiálmi veľmi príjemnými na dotyk. Kreslo stojí na nohách z masívneho mangovníkového dreva, ktoré zaisťujú mimoriadnu pevnosť a stabilitu. Čalúnenie je zavŕšené nitmi, ktoré kreslu prepožičiavajú industriálny vzhľad a dojem. Zaoblené podrúčky, silne polstrované sedadlo a operadlo, to všetko sa postará o vaše maximálne pohodlné posedenie.
Farba:hnedáčierna / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:pravá kozia koža / masívne mangovníkové drevo
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 57 cmvýška: 63 cm
Hmotnosť:14,3 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Koža |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA | 63 cm |
| HMOTNOSŤ | 14,3 kg |
| HĹBKA | 57 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 14280.000g |