Klubové kreslo pravá koža Dekorhome Sivá
308.10 €
Do obchodu
Toto luxusné klubové kreslo so štýlovým dizajnom bude vynikať v ktorejkoľvek miestnosti. Bude to dokonalé miesto na sedenie pre vašu rodinu, kde si môžete... Celý popis
Popis
Toto luxusné klubové kreslo so štýlovým dizajnom bude vynikať v ktorejkoľvek miestnosti. Bude to dokonalé miesto na sedenie pre vašu rodinu, kde si môžete rozprávať, čítať, sledovať televíziu alebo relaxovať.Klubové kreslo je čalúnené mäkkou pravou kozie kožou. Je tiež silne polstrované pre viac pohodlia. Drevená konštrukcia a nohy z masívneho mangovníkového dreva sú veľmi robustné a majú dlhú životnosť.Elegantne zakrivené podrúčky a ozdobné gombíky kreslá štýlovo zapôsobí svojím luxusným šarmom v každom interiéri.Zostavenie klubového kresla je jednoduché.arba:hnedáčiernasiváVýber farby zvoľte vo variante produktu.Rozmery:šírka: 62 cmhĺbka: 58 cmvýška: 65 cmšírka sedu: 45 cmhĺbka sedu: 48 cmMateriál:pravá kozej kože / masívne mangovníkové drevoHmotnosť:15 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Koža |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA | 65 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 14720.000g |