Klubové kreslo ENRICO Halmar Zelená
219.10 €
Do obchodu
Elegantné kreslo ENRICO sa bude skvele vynímať ako solitér v chodbe, hale či spoločenských priestoroch. Na jeho čalúnenie bola použitá zamatová látka Velvet v... Celý popis
Popis
Elegantné kreslo ENRICO sa bude skvele vynímať ako solitér v chodbe, hale či spoločenských priestoroch.
Na jeho čalúnenie bola použitá zamatová látka Velvet v niekoľkých farebných variantoch. Predná strana kresla je ozvláštne preglejkovým pruhom, čo kreslu pridáva na jeho elegancii a dôstojnosti.
ENRICO prináša dokonalý pôžitok z posedenia, vďaka silnému polstrovaniu a zamatovému poťahu.
Farba:zelenásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / preglejka
Rozmery:šírka: 71 cmhĺbka: 72 cmvýška: 71 cm
výška sedu: 40 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Medená |
| ŠTÝL | Moderný |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 71 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| DEKOR | Drevo prírodné |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Preglejka |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HĹBKA | 72 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| VÝŠKA | 71 cm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 15000.000g |