Klubové kreslo BRITNEY Halmar Zelená
227.00 €
Do obchodu
Elegantné kreslo BRITNEY vhodné do každej modernej obývacej izby, spálne alebo do chodby či haly. Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Velvet v dvoch farebných... Celý popis
Popis
Elegantné kreslo BRITNEY vhodné do každej modernej obývacej izby, spálne alebo do chodby či haly.
Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Velvet v dvoch farebných variantoch: zelená a sivá. Stojí na kovovej podnoži v čiernej farbe. Špičky nožičiek sú ozvláštnené o zlaté špičky.
Farba:zelená / čierna / zlatásivá / čierna / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / kov
Rozmery:šírka: 73 cmhĺbka: 72 cmvýška: 78 cm
výška sedu: 43 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 78 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 72 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA | 73 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 15000.000g |