Kancelárska stolička VALDEZ Halmar Čierna
79.00 €
Do obchodu
S kancelárskou stoličkou VALDEZ si môžete dopriať maximálny komfort pri sedení a zároveň vďaka výbornej ergonómii podporiť zdravé držanie tela.Anatomicky... Celý popis
Popis
S kancelárskou stoličkou VALDEZ si môžete dopriať maximálny komfort pri sedení a zároveň vďaka výbornej ergonómii podporiť zdravé držanie tela.Anatomicky tvarovaný a pohodlný sedák je čalúnený membránovou látkou v čiernej farbe, operadlo stoličky je z priedušnej sieťoviny v niekoľkých farebných variantoch.Dokonalý pôžitok dotvorí opierka hlavy a bedier, a pevné plastové podrúčky.Stolička je vybavená mechanizmom TILT, ktorý umožňuje reguláciu výšky sedadla pomocou plynového zdviháka. Vďaka skrutky pod sedákom je možné hojdania a blokácia v polohe vertikálnej počas práce, a samozrejme regulácia prítlaku opierky.Pevný plastový kríž s piatimi plastovými kolieskami má nosnosť 100 kg.Farba:modrá / čiernazelená / čiernasivá / čiernačierna / čiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:látka / sieťovina / plastRozmery:šírka: 64 cmhĺbka: 60 cmvýška: 116-122 cmvýška sedu: 46-52 cmNosnosť:100 kgHmotnosť:12,3 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Sieťovina |
| MATERIÁL | Membránová látka |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 52 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HĹBKA SEDU | 51 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| HMOTNOSŤ | 12,3 kg |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 122 cm |
| VÝŠKA | 116 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 49 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| MECHANIZMUS | TILT |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 12300.000g |