Kancelárska stolička umelá koža / chróm Dekorhome Čierna
110.10 €
Do obchodu
Táto moderná kancelárska stolička s elegantným a moderným štýlom krásne vynikne v každom prostredí, či už doma, v kancelárii, v bare, v kaviarni alebo na... Celý popis
Popis
Táto moderná kancelárska stolička s elegantným a moderným štýlom krásne vynikne v každom prostredí, či už doma, v kancelárii, v bare, v kaviarni alebo na mnohých iných miestach.
Stolička je čalúnená ľahko umývateľnou umelou kožou a poskytne vám optimálne pohodlie pri sedení. Chrómovaná oceľová základňa zaručuje mimoriadnu odolnosť. Výšku otočnej stoličky ľahko upravíte mechanizmom s plynovým piestom, aj preto je dokonalým doplnkom do každého baru či jedálne. Stolička je otočná o 360 stupňov, čo jej dodáva skvelú flexibilitu.
Farba:bielakrémováoranžováčervenávínováfialovázelenáhnedásiváčierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:umelá koža / chrómovaná oceľ
Rozmery:šírka: 44 cmhĺbka: 46 cmvýška: 62,5 - 77,5 cm
hĺbka sedu: 38,5 cmvýška chrbtovej opierky: 30,5 cm
priemer základne: 38,5 cm
Hmotnosť:5,7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Oranžová |
| FARBA | Fialová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HMOTNOSŤ | 5,7 kg |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 77,5 cm |
| VÝŠKA | 62,5 cm |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| HĹBKA SEDU | 38,5 cm |
| DEKOR | Chróm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 30,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 5700.000g |