Kancelárska stolička SPIN 2 Halmar
85.80 €
Do obchodu
Pracovná stolička SPIN 2 má plastovú konštrukciu z polypropylénu v bielej farbe a je čalúnená látkou v svetlosivej farbe.Stolička je pre väčšie pohodlie... Celý popis
Popis
Pracovná stolička SPIN 2 má plastovú konštrukciu z polypropylénu v bielej farbe a je čalúnená látkou v svetlosivej farbe.Stolička je pre väčšie pohodlie vybavená plastovými opierkami a mechanizmom TILT, ktorý umožňuje reguláciu výšky sedadla pomocou plynového zdviháka. Vďaka skrutky pod sedákom je možné hojdania a blokácia v polohe vertikálnej počas práce, a samozrejme regulácia prítlaku opierky.Kríž je plastový s piatimi kolieskami.Farba:svetlosivá / bielaMateriál:látka / plast polypropylénRozmery:šírka: 59 cmhĺbka: 62 cmvýška: 99 - 106 cmvýška sedu: 47 - 54 cmNosnosť:100 kgHmotnosť:14 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA | 106 cm |
| VÝŠKA | 99 cm |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| HĹBKA | 62 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| KOLIESKA | Plastová |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| MECHANIZMUS | TILT |
| Hmotnosť | 14000.000g |