Kancelárska stolička RICO Halmar Sivá
82.80 €
Do obchodu
Dizajnová a pohodlná kancelárska stolička RICO upúta na prvý pohľad vďaka svojmu štýlovému prešívaniu sedadla a operadla. Stolička je čalúnená jemnou látkou... Celý popis
Popis
Dizajnová a pohodlná kancelárska stolička RICO upúta na prvý pohľad vďaka svojmu štýlovému prešívaniu sedadla a operadla.
Stolička je čalúnená jemnou látkou Velvet v troch farebných variantoch: svetloružová, zelená a sivá. Stojí na chrómovej ružici s plastovými kolieskami. Stolička disponuje nastaviteľnou výškou sedu.
Farba:svetloružovázelenásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / kov / plast
Rozmery:šírka: 51 cmhĺbka: 54 cmvýška: 81 - 91 cm
výška sedu: 42 - 52 cm
Hmotnosť:9 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Růžová |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 91 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 52 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 54 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 9000.000g |