Kancelárska stolička Q-M1 Signal
102.10 €
Do obchodu
Moderná kancelárska stolička Q-M1 je čalúnená šedou látkou s prešívaním. Stojí na kovovej otočnej podnoži zakončenej ružicou s plastovými kolieskami. Stolička... Celý popis
Popis
Moderná kancelárska stolička Q-M1 je čalúnená šedou látkou s prešívaním. Stojí na kovovej otočnej podnoži zakončenej ružicou s plastovými kolieskami. Stolička je výškovo nastaviteľná.
Farba:sivá / strieborná
Materiál:látka / plast / kov
Rozmery:šírka: 42 cmhĺbka: 41 cmvýška: 84 - 94 cm
výška sedu: 38 - 48 cm
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| VÝŠKA | 94 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 41 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Nie |
| MECHANIZMUS | Základný |
| Hmotnosť | 7000.000g |