Kancelárska stolička Q-844 Signal
106.70 €
Do obchodu
Pohodlná jednoduchá kancelárska stolička Q-844 s moderným dizajnom sa bude hodiť ako do kancelárií, tak do domácich pracovní a študentských izieb. Stolička... Celý popis
Popis
Pohodlná jednoduchá kancelárska stolička Q-844 s moderným dizajnom sa bude hodiť ako do kancelárií, tak do domácich pracovní a študentských izieb.
Stolička stojí na pevnom chrómovanom kríži s piatimi kolieskami. Kvalitný sedák je potiahnutý sieťovinovou látkou, ktorá vám zaručí komfort počas sedenia. Opierka chrbta je čalúnená priedušnou sieťovinou. Vďaka podrúčkam bude sedenie veľmi pohodlné.
Kancelárska stolička disponuje mechanizmom TILT, ktorý umožňuje nastaviť výšku sedadla a blokáciu operadla vo zvolenej polohe. Nastavenie výšky sedenia je možné meniť v rozsahu 9 cm.
Farba:čierna / biela
Materiál:plast / sieťovina / kov
Rozmery:šírka: 59 cmhĺbka: 45 cmvýška: 92 - 103 cm
výška sedu: 46 - 55 cm
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:11 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Sieťovina |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 92 cm |
| VÝŠKA | 103 cm |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 55 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| HĹBKA | 45 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| DEKOR | Chróm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| MECHANIZMUS | TILT |
| Hmotnosť | 11000.000g |