Kancelárska stolička Q-702 Signal Čierna
78.70 €
Do obchodu
Štýlová kancelárska stolička je výškovo nastaviteľná, so zosilneným plastovým krížom čiernej farby a plastovými kolieskami vhodnými na koberec. Čierny sedák... Celý popis
Popis
Štýlová kancelárska stolička je výškovo nastaviteľná, so zosilneným plastovým krížom čiernej farby a plastovými kolieskami vhodnými na koberec.
Čierny sedák je čalúnený membránovou látkou a je vďaka svojmu polstrovaniu mimoriadne pohodlný. Operadlo, v farebných variantoch: ružová, čierna a modrá, je tvorený priedušnou sieťovinou MESH a zosilneným horným lemom čalúneným čiernou membránovou látkou.
Nosnosť stoličky je až 120 kg.
Farba:ružovámodráčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:plast / sieťovina / membránová látka
Rozmery:šírka: 49 cmhĺbka: 48 cmvýška: 95 - 104 cm
výška sedu: 40 - 50 cm
Hmotnosť:10 kg
Nosnosť:120 kg
Dodávaná v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Růžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Sieťovina |
| MATERIÁL | Membránová látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| ŠÍRKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| HĹBKA | 48 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| MECHANIZMUS | TILT |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 10000.000g |