Kancelárska stolička Q-022 Signal Svetlo ružová
112.80 €
Do obchodu
Elegantná kancelárska stolička Q-022 je čalúnená ekokožou s dekoratívnym prešívaním v piatich farebných variantoch: biela, ružová, fialová, sivá a čierna.... Celý popis
Popis
Elegantná kancelárska stolička Q-022 je čalúnená ekokožou s dekoratívnym prešívaním v piatich farebných variantoch: biela, ružová, fialová, sivá a čierna. Stojí na kovovej podnoži v striebornej farbe.
Stolička je výškovo nastaviteľná pomocou bočnej páčky a otočná.
Farba:bielaružováfialovásiváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:ekokoža / kov
Rozmery:šírka: 51 cmhĺbka: 40 cmvýška: 87 - 97 cm
šírka sedu: 45 cmhĺbka sedu: 40 cmvýška sedu: 45 - 55 cm
výška podrúčiek: 18 cm
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:18 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Fialová |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Eko koža |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 55 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HĹBKA | 40 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| MECHANIZMUS | Základný |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlo ružová |
| Hmotnosť | 18000.000g |