Kancelárska stolička Q-020 Signal Svetlo ružová
108.90 €
Do obchodu
Elegantná kancelárska stolička Q-020 je čalúnená zamatovou látkou Bluvel s dekoratívnym prešívaním v ôsmich farebných variantoch: horčicová, ružová, bordová,... Celý popis
Popis
Elegantná kancelárska stolička Q-020 je čalúnená zamatovou látkou Bluvel s dekoratívnym prešívaním v ôsmich farebných variantoch: horčicová, ružová, bordová, tyrkysová, modrá, zelená, sivá a čierna. Stojí na kovovej podnoži v striebornej farbe.
Stolička je výškovo nastaviteľná pomocou bočnej páčky a otočná.
Farba:horčicováružovábordovátyrkysovámodrázelenásiváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka / kov
Rozmery:šírka: 51 cmhĺbka: 40 cmvýška: 87 - 97 cm
šírka sedu: 45 cmhĺbka sedu: 40 cmvýška sedu: 45 - 55 cm
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:11 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 55 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HĹBKA | 40 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Nie |
| MECHANIZMUS | Základný |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlo ružová |
| Hmotnosť | 11000.000g |