Kancelárska stolička POP Halmar Zelená
382.20 €
Do obchodu
Moderná kancelárska stolička POP je čalúnená príjemnou látkou v dvoch farebných variantoch: zelená a sivá. Chrbát, podrúčky a plastový kríž stoličky sú v... Celý popis
Popis
Moderná kancelárska stolička POP je čalúnená príjemnou látkou v dvoch farebných variantoch: zelená a sivá. Chrbát, podrúčky a plastový kríž stoličky sú v čiernej farbe.
Stolička disponuje niekoľkými praktickými funkciami, ako sú nastaviteľné podrúčky, nastaviteľná výška sedu a synchrónny mechanizmus. Je tak vhodná aj na dlhé sedenie pri pracovnom stole.
Synchrónna mechanika poskytuje zdravé a ergonomické sedenie. Stolička sa synchrónnou mechanikou bude neustále kopírovať váš sed - sklon operadla a úprava náklonu sedadla je čisto automatická (synchrónne). Inými slovami, čím viac sa zakloníte, tým viac sa nadvyhne sedák a naopak. Tým dosiahnete tzv. Dynamického sedenia, vďaka ktorému oi. Posilňujete svalstvo a nepreťažuje telo strnulú polohou.
Stoličku možno tiež zaaretovať / zablokovať, čím získate klasickú nepolohovateľný stoličku, alebo ju možno odblokovať a naplno využívať jej potenciál.
Farba:zelenásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka / plast
Rozmery:šírka: 68 cmhĺbka: 65 cmvýška: 93 - 108 cm
výška sedu: 48 - 63 cm
Hmotnosť:15 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Detský |
| ŠTÝL | Junior |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 93 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 63 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Výškovo nastaviteľné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 15000.000g |