Kancelárska stolička PAX Signal
140.70 €
Do obchodu
Štýlová kancelárska stolička PAX vás oslní svojim nápaditým a jedinečným dizajnom. Stolička je čalúnená príjemnou zamatovou látkou vo farebnom prevedení... Celý popis
Popis
Štýlová kancelárska stolička PAX vás oslní svojim nápaditým a jedinečným dizajnom.
Stolička je čalúnená príjemnou zamatovou látkou vo farebnom prevedení trendy ružovej. Stojí na pevnej kovovej podnoži, zakončenej päťcípou ružicou s plastovými kolieskami. Stolička má nastaviteľnú výšku sedu.
Farba:ružová / chróm
Materiál:látka / kov / plast
Rozmery:šírka: 54 cmhĺbka: 46 cmvýška: 84 - 91 cm
výška sedu: 38 - 45 cm
Hmotnosť:10 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Růžová |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 91 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 46 cm |
| DEKOR | Chróm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Nie |
| Hmotnosť | 10000.000g |