Kancelárska stolička PASCO Halmar Ružová
84.60 €
Do obchodu
Moderná a štýlová kancelárska stolička PASCO s prehnutým a dekoratívnym prešívaním chrbtovej opierky sa stane vašim dizajnovým spoločníkom pri práci. Stolička... Celý popis
Popis
Moderná a štýlová kancelárska stolička PASCO s prehnutým a dekoratívnym prešívaním chrbtovej opierky sa stane vašim dizajnovým spoločníkom pri práci.
Stolička je čalúnená zamatovou látkou v dvoch farebných variantoch: ružová a sivá. Stojí na plastovej čiernej ružici zakončenej plastovými kolieskami. Stolička disponuje nastaviteľnou výškou sedu.
Farba:ružová / čiernasivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka / plast
Rozmery:šírka: 55 cmhĺbka: 61 cmvýška: 77 - 87 cm
výška sedu: 41 - 51 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 87 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 61 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| OPIERKY RUK | Nie |
| MECHANIZMUS | Základný |
| BAREVNÁ VARIANTA | Ružová |
| Hmotnosť | 10000.000g |