Kancelárska stolička LOVREN Halmar Čierna / sivá
98.10 €
Do obchodu
Pracovná stolička LOVREN je čalúnená látkou a sieťovinou.Stolička má mäkké čalúnené plastové podrúčky, ktoré sú sklopné. Stolička je vybavená mechanizmom... Celý popis
Popis
Pracovná stolička LOVREN je čalúnená látkou a sieťovinou.Stolička má mäkké čalúnené plastové podrúčky, ktoré sú sklopné. Stolička je vybavená mechanizmom TILT, ktorý umožňuje reguláciu výšky sedadla pomocou plynového zdviháka. Vďaka skrutky pod sedákom je možné hojdania a blokácia v polohe vertikálnej počas práce, a samozrejme regulácia prítlaku opierky.Pohodlný sedák je čalúnený odolnou čiernou látkou a sieťovinou v čiernej alebo sivej farbe.Kríž je plastový s piatimi plastovými kolieskami.Farba:čierna / siváčierna / čiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:plast / látka / sieťovinaRozmery:šírka: 59 cmhĺbka: 62 cmvýška: 97 - 104 cmvýška sedu: 44 - 51 cmNosnosť:100 kgHmotnosť:12 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Sieťovina |
| POLOHOVACIE | Áno |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| HĹBKA | 62 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| TYP OPIERKY RUKOU | Sklopné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna / sivá |
| Hmotnosť | 12000.000g |