Kancelárska stolička KA-V107 Autronic Červená
100.00 €
Do obchodu
Detská kancelárska stolička KA-V107 má sedák s opierkou chrbta čalúnené ekokožou v dvoch farebných variantoch: biela / čierna a červená / čierna, s dizajnovým... Celý popis
Popis
Detská kancelárska stolička KA-V107 má sedák s opierkou chrbta čalúnené ekokožou v dvoch farebných variantoch: biela / čierna a červená / čierna, s dizajnovým prešitím. Pevné plastové podrúčky čiernej farby vytvára dokonalé podmienky pre hranie.
Prierezový otvor v operadle čalúneným látkou MESH, ktorý uľahčuje manipuláciu.
Stolička je výškovo nastaviteľná, s kvalitným piestom a zosilneným plastovým krížom čiernej farby a plastovými kolieskami vhodnými na koberce.
Farba:biela / čiernačervená / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:ekokoža / plast
Rozmery:šírka: 55 cmhĺbka: 52 cmvýška: 91 - 103 cm
výška sedu: 39 - 51 cmšírka sedu: 43 cmhĺbka sedu: 41 cm
Hmotnosť:10 kg
Nosnosť:80 kg
Dodávaná v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Červená |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Eko koža |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| NOSNOSŤ | 80 kg |
| VÝŠKA | 91 cm |
| VÝŠKA | 103 cm |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HMOTNOSŤ | 10,5 kg |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 52 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Červená |
| Hmotnosť | 11000.000g |