Kancelárska stolička KA-L601 Autronic
79.20 €
Do obchodu
Obľúbená a nadčasová kancelárska stolička decentnej čiernej farby je vhodná nielen do kancelárií, ale napríklad aj pre Home office. Vysoké rúrkové operadlo s... Celý popis
Popis
Obľúbená a nadčasová kancelárska stolička decentnej čiernej farby je vhodná nielen do kancelárií, ale napríklad aj pre Home office. Vysoké rúrkové operadlo s bedrovou opierkou je potiahnuté čiernou sieťovinou MESH av hornej časti ako podhlavník slúži veľmi praktický poťah z čiernej ekokože. Použité materiály na sedáku aj chrbtovej časti operadla zaručujú dokonalú priedušnosť. Príjemný polstrovaný sedák je potiahnutý čiernou látkou MESH. Výplň je v kvalitnej PU peny, ktorá zaručuje príjemné dlhodobé sedenie.
Ruky si môžete pohodlne oprieť o 6 cm široké čierne plastové podrúčky s veľkou ložnou plochou 35 cm. Podrúčky zároveň slúžia ako veľmi pevné spojovacie diely sedadla s operadlom. Vďaka kvalitnému plynovému piestu je stolička výškovo nastaviteľná, vybavená hojdacím mechanizmom a veľkou aretačnou skrutkou na úpravu tuhosti pohupu, ktorý je umiestnený pod sedákom. Správnu stabilitu a pevnosť zaisťuje päťramenný čierny plastový kríž s pr. 60 cm s plastovými kolieskami vhodnými na koberce. Nosnosť stoličky je až 120 kg.
Farba:čierna
Materiál:látka / ekokoža / plast
Rozmery:šírka: 59 cmhĺbka: 59 cmvýška: 108 - 120 cm
šírka sedu: 48 cmhĺbka sedu: 48 cmvýška sedu: 44 - 56 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:10,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Eko koža |
| POLOHOVACIE | Áno |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| VÝŠKA | 120 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 56 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,5 kg |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| HĹBKA | 59 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| Hmotnosť | 10500.000g |