Kancelárska stolička KA-H102 Autronic Modrá
104.00 €
Do obchodu
Obľúbená kancelárska stolička KA-H102 sa hodí každému. Celoplastový operadlo so stredovou výstuhou v tvare X je potiahnutý sieťovinou MESH. Príjemný... Celý popis
Popis
Obľúbená kancelárska stolička KA-H102 sa hodí každému. Celoplastový operadlo so stredovou výstuhou v tvare X je potiahnutý sieťovinou MESH. Príjemný polstrovaný sedák je čalúnený látkou MESH.
Ruky si môžete pohodlne oprieť o pevné plastové podrúčky čiernej farby. Vďaka kvalitnému plynovému piestu je stolička výškovo nastaviteľná, s hojdacím mechanizmom a s veľkým aretačnou skrutkou na úpravu tuhosti pohupu, ktorý je umiestnený pod sedákom.
Správna stabilita je zaistená vďaka čiernemu plastovému krížu s plastovými kolieskami vhodnými na koberce. Nosnosť stoličky je až 110 kg.
Farba:zelenámodrá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / sieťovina / plast
Rozmery:šírka: 61 cmhĺbka: 56 cmvýška: 99 - 108 cm
šírka sedu: 46 cmhĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 45 - 55 cm
Nosnosť:110 kg
Hmotnosť:13 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Sieťovina |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 99 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 55 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| HĹBKA | 56 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| ŠÍRKA SEDU | 46 cm |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| BAREVNÁ VARIANTA | Modrá |
| Hmotnosť | 13000.000g |