Kancelárska stolička KA-E305 BK Autronic
116.00 €
Do obchodu
Obľúbená a nadčasová kancelárska stolička decentnej čiernej farby so je vhodná nielen do kancelárií, ale napríklad aj pre home office.Vysoké rúrkové operadlo... Celý popis
Popis
Obľúbená a nadčasová kancelárska stolička decentnej čiernej farby so je vhodná nielen do kancelárií, ale napríklad aj pre home office.Vysoké rúrkové operadlo s bedrovou opierkou je potiahnuté čiernou sieťovinou MESH a v hornej časti ako opierka slúži poťah z čiernej ekokože. Použité materiály zaručujú dokonalú priedušnosť. Príjemný polstrovaný sedák je potiahnutý čiernou látkou MESH. Výplň je v kvalitnej PU peny, ktorá zaručuje príjemné dlhodobé sedenie.Ruky si môžete pohodlne oprieť o výškovo nastaviteľné čierne plastové podrúčky z chrómovým úchytom a vzperou. Vďaka kvalitnému plynovému piestu je stolička výškovo nastaviteľná, vybavená hojdacím mechanizmom a veľkým aretačnou skrutkou na úpravu tuhosti pohupu, ktorý je umiestnený pod sedákom.Správna stabilita zabezpečuje päťramenný kovový chrómovaný kríž s plastovými kolieskami vhodnými na koberce. Nosnosť stoličky je až 120 kg.Farba:čierna / chrómMateriál:sieťovina MESH / ekokoža / plast / kovRozmery:šírka: 62 cmhĺbka: 55 cmvýška: 111-118 cm
výška sedu: 42-49 cmhĺbka sedu: 48 cmšírka sedu: 52 cmNosnosť:120 kgHmotnosť:12 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Eko koža |
| MATERIÁL | Sieťovina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| VÝŠKA | 111 cm |
| VÝŠKA | 118 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| HĹBKA | 55 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| DEKOR | Chróm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Výškovo nastaviteľné |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| ŠÍRKA SEDU | 52 cm |
| Hmotnosť | 12000.000g |