Kancelárska stolička KA-B1013 BK Autronic
107.10 €
Do obchodu
Kancelárska stolička s výškovo nastaviteľnými opierkami, pasívne bedrovou opierkou, polohovacie opierkou hlavy a plastovým krížom s plastovými kolieskami... Celý popis
Popis
Kancelárska stolička s výškovo nastaviteľnými opierkami, pasívne bedrovou opierkou, polohovacie opierkou hlavy a plastovým krížom s plastovými kolieskami vhodnými na koberce.
Operadlo je potiahnutý sieťovinou a sedák je očalúnenie čiernou látkou. Stolička je výškovo nastaviteľná s hojdacím mechanizmom.
Nosnosť stoličky je až 120 kg.
Farba:čierna
Materiál:látka / sieťovina / plast / kov
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 58 cmvýška: 114 - 124 cm
výška sedu: 44 - 54 cmhĺbka sedu: 50 cmšírka sedu: 48 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:12,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 114 cm |
| VÝŠKA | 124 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HMOTNOSŤ | 12,5 kg |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| HĹBKA | 58 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| Hmotnosť | 12500.000g |