Kancelárska stolička KA-B047 Autronic Sivá
100.00 €
Do obchodu
Kancelárska stolička s plastovými podrúčkami je otočná a vďaka plynovému piestu je i výškovo nastaviteľná. Kríž stoličky je vyrobený z plastu čiernej farby.... Celý popis
Popis
Kancelárska stolička s plastovými podrúčkami je otočná a vďaka plynovému piestu je i výškovo nastaviteľná. Kríž stoličky je vyrobený z plastu čiernej farby.
Sedák je čalúnený sieťovinou MESH v štyroch farebných variantoch: oranžová, ružová, zelená a sivá. Opierka chrbta je sieťovina čiernej farby.
Farba:oranžová / čiernaružová / čiernazelená / čiernasivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / sieťovina / plast
Rozmery:šírka: 58 cmhĺbka: 53 cmvýška: 91 - 102 cm
šírka sedu: 48 cmhĺbka sedu 48 cmvýška sedadla: 41 - 52 cm
Nosnosť:90 kg
HHmotnosť:10 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Oranžová |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| VÝŠKA | 91 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 52 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 53 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 10500.000g |