Kancelárska stolička FRESCO Halmar Svetlo ružová
96.60 €
Do obchodu
Dizajnová a pohodlná kancelárska stolička FRESCO upúta na prvý pohľad vďaka svojmu štýlovému prešívaniu sedadla a operadla. Stolička je čalúnená jemnou látkou... Celý popis
Popis
Dizajnová a pohodlná kancelárska stolička FRESCO upúta na prvý pohľad vďaka svojmu štýlovému prešívaniu sedadla a operadla.
Stolička je čalúnená jemnou látkou Velvet v troch farebných variantoch: svetloružová, tmavozelená a sivá. Stojí na plastovej ružici v čiernej farbe. Stolička disponuje nastaviteľnou výškou sedu.
Farba:svetloružovátmavozelenásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / kov / plast
Rozmery:šírka: 51 cmhĺbka: 54 cmvýška: 81 - 91 cm
výška sedu: 42 - 52 cm
Hmotnosť:9 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Detský |
| ŠTÝL | Junior |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 91 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 52 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 54 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| MECHANIZMUS | Základný |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlo ružová |
| Hmotnosť | 9000.000g |