Kancelárska stolička FALCAO Halmar Ružová
98.50 €
Do obchodu
Otočné kancelárske kreslo v zaujímavom štýle je čalúnené odolnou látkou v dvoch farebných variantoch: ružová a sivá. Kreslo stojí na pevnom päťramennom... Celý popis
Popis
Otočné kancelárske kreslo v zaujímavom štýle je čalúnené odolnou látkou v dvoch farebných variantoch: ružová a sivá.
Kreslo stojí na pevnom päťramennom plastovom kríži v bielej farbe zakončenom plastovými kolieskami. Kreslo využíva mechanizmu TILT, ktorý umožňuje vďaka plynovému zdviháku jednoduchú reguláciu výšky sedadla. Pomocou skrutky pod sedákom je možné nastaviť voľné hojdanie alebo zafixovanie vertikálnej polohy a regulovať prítlak opierky.
Farba:ružovásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / plast
Rozmery:šírka: 54 cmhĺbka: 58 cmvýška: 101 - 111 cmvýška sedu: 47 - 57 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 101 cm |
| VÝŠKA | 111 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 57 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| HĹBKA | 58 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Nie |
| MECHANIZMUS | TILT |
| BAREVNÁ VARIANTA | Ružová |
| Hmotnosť | 14500.000g |