Kancelárska stolička DARISA NEW Tempo Kondela Čierna / tmavosivá
79.00 €
Do obchodu
Elegantná kancelárska stolička DARISA NEW vás očarí svojim prevedením. Je pevná a stabilná a zároveň designová. Ergonomicky tvarovaný sedák a operadlo s... Celý popis
Popis
Elegantná kancelárska stolička DARISA NEW vás očarí svojim prevedením. Je pevná a stabilná a zároveň designová.
Ergonomicky tvarovaný sedák a operadlo s čistými líniami sú zárukou nestarnúceho dizajnu.
Stolička je vyrobená z kvalitného plastu, sedacia časť je z ekokože. Má pákový mechanizmus, čo umožňuje ľahko upraviť výšku sedu. Konštrukcia je z chrómu, zakončená ružicou s kolieskami.
Farba:bielabiela / sivá čierna / tmavosivá
Materiál:plast / eko koža / kov
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 100 000 odrenín
Rozmery:šírka: 48 cmhĺbka: 56 cmvýška: 81 - 90 cm
hĺbka sedu: 41 cmvýška sedu: 47 - 56 cm
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:5,8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Eko koža |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 56 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HMOTNOSŤ | 5,8 kg |
| HĹBKA | 56 cm |
| DEKOR | Chróm |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Nie |
| MECHANIZMUS | Základný |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna / tmavosivá |
| Hmotnosť | 5800.000g |