Hudobné hojdacie kreslo Dekorhome Modrá
208.40 €
Do obchodu
Polohovacie kreslo je skvelá voľba k rozprávanie, čítanie, sledovanie televízie alebo proste len k odpočinku.Toto čierne hojdacie kreslo je vyrobené z ľahko... Celý popis
Popis
Polohovacie kreslo je skvelá voľba k rozprávanie, čítanie, sledovanie televízie alebo proste len k odpočinku.Toto čierne hojdacie kreslo je vyrobené z ľahko čistiteľné umelej kože s mäkkým a veľmi odolným polstrovaním, pričom priedušná sieťovina operadla zvyšuje pohodlie pri sedení. Vstavaný systém prehrávanie hudby s 2 / 3D digitálnymi reproduktory v ramenách a chrbte vám dovolí sa naozaj ponoriť do prežívania hudby. Pomocou otočných regulátorov môžete ovládať výšky, basy a hlasitosť, a prispôsobiť tak zvuk vašim potrebám. Toto hojdacie kreslo z imitácie kože môže byť používané tiež so slúchadlami. USB káble a káble slúchadiel môžu byť ukladané v malej vrecku na pravej strane tohto kresla.Farba:modrá / čiernazelená / čiernačervená / čiernasivá / čiernaVýber farby zvoľte vo variantoch produktu.Materiál:umelá kožaRozmery:šírka: 51 cmhĺbka: 94 cmvýška: 78 cmHmotnosť:16,5 kgDodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 16,5 kg |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 78 cm |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| HĹBKA | 94 cm |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| BAREVNÁ VARIANTA | Modrá |
| Hmotnosť | 16450.000g |