Hranaté kreslo umelá koža Dekorhome Sivá
227.70 €
Do obchodu
Toto hranaté kreslo je skvelou kombináciou štýlu a pohodlia a jeho čalúnenie z umelej kože vnesie do vašej domácnosti nádych nadčasovej elegancie.Kreslo tvorí... Celý popis
Popis
Toto hranaté kreslo je skvelou kombináciou štýlu a pohodlia a jeho čalúnenie z umelej kože vnesie do vašej domácnosti nádych nadčasovej elegancie.Kreslo tvorí pevný drevený rám a čalúnenie z umelej kože. Mäkký sedák a ergonomický dizajn sú tak pohodlné, že sa toto kreslo nepochybne stane vaším obľúbeným miestom k odpočinku. Je navyše posadené na chrómových nohách, ktoré zvyšujú jeho stabilitu.Farba:bielačervenávínovátmavo hnedásiváčiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:umelá koža 100% PVC / drevený rám / chrómované nohyRozmery:šírka: 69 cmhĺbka: 54 cmvýška: 71 cmšírka sedu: 52 cmhĺbka sedu: 46 cmvýška sedu: 43 cmHmotnosť:17,6 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| VÝŠKA | 71 cm |
| DEKOR | Chróm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 52 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 17550.000g |