Hranaté kreslo látka / chróm Dekorhome Sivohnedá taupe
212.10 €
Do obchodu
Toto hranaté kreslo je skvelou kombináciou štýlu a pohodlia a jeho textilné čalúnenie vnesie do vašej domácnosti nádych nadčasovej elegancie.Kreslo tvorí... Celý popis
Popis
Toto hranaté kreslo je skvelou kombináciou štýlu a pohodlia a jeho textilné čalúnenie vnesie do vašej domácnosti nádych nadčasovej elegancie.Kreslo tvorí pevný drevený rám a čalúnenie z polyesteru. Vzhľadom k mäkkému sedáku a ergonomickému tvaru je tak pohodlné, že sa nepochybne stane vaším obľúbeným miestom k odpočinku. Je posadené na chrómových nohách, ktoré zvyšujú stabilitu kresla.Farba:krémovážltávínovámodrápistáciováhnedásivohnedásvetlosivátmavosiváčiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:polyester / drevený rám / chrómované nohyRozmery:šírka: 69 cmhĺbka: 54 cmvýška: 71 cmšírka sedu: 52 cmhĺbka sedu: 46 cmvýška sedu od zeme: 43 cmHmotnosť:17,3 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,2 kg |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| VÝŠKA | 71 cm |
| DEKOR | Chróm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 52 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivohnedá taupe |
| Hmotnosť | 17250.000g |