Hranaté kreslo látka / chróm Dekorhome Hnedá
277.70 €
Do obchodu
Toto hranaté kreslo s dizajnovou podnožou je skvelou kombináciou štýlu a pohodlia. Čalúnenie z látky s efektom umelej brúsenej kože vnesie do vašej domácnosti... Celý popis
Popis
Toto hranaté kreslo s dizajnovou podnožou je skvelou kombináciou štýlu a pohodlia. Čalúnenie z látky s efektom umelej brúsenej kože vnesie do vašej domácnosti jemný závan nadčasovej elegancie.
Kreslo tvorí pevný drevený rám, ktorý je čalúnený polyesterovou tkaninou. Mäkký sedák spolu s priloženým vankúšom na operadlo má ergonomický tvar, kreslo je teda nesmierne pohodlné a rýchlo sa stane vašim obľúbeným miestom na odpočinok.
Je posadené na nohách z masívneho chrómu, ktoré zvyšujú jeho stabilitu.
Farba:siváhnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka s efektom brúsenej umelej kože - látka Polyester: 100% / drevený rám / chrómované nohy
Rozmery:šírka: 84 cmhĺbka: 62 cmvýška: 73 cmšírka sedu: 54 cmhĺbka sedu: 59 cmvýška sedu od zeme: 42 cmvýška podrúčiek od zeme: 61 cmhrúbka podrúčiek: 16 cmHmotnosť:16,7 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| VÝŠKA | 73 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 59 cm |
| ŠÍRKA | 84 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy |
| TYP PODNOŽE | Designová |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm |
| HMOTNOSŤ | 16,7 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 16700.000g |