Hojdacie kreslo s podnožkou GLIDER 20451 Autronic Dub
272.00 €
Do obchodu
Komfortné relaxačné a dojčiace kreslo GLIDER s hojdacím mechanizmom. Je skvele polstrované pre čo najvyššie pohodlie pre dospelých aj bábätká. Kostra je z... Celý popis
Popis
Komfortné relaxačné a dojčiace kreslo GLIDER s hojdacím mechanizmom. Je skvele polstrované pre čo najvyššie pohodlie pre dospelých aj bábätká. Kostra je z masívneho kaučukovníka v povrchovej úprave dub alebo orech. Polstrovanie sedacích a oporných častí kresla je samostatné a snímateľné, na konštrukcii je uchytené pomocou šnúrok. Poťah je z hladkej látky v dvoch farebných variantoch as dekoratívnym prešitím operadla, kopírujúcim jeho zmenšený tvar. Výplň je z kvalitnej PU peny. Súčasťou je tiež polstrovaná hojdacia podnožka na zvýšenie komfortu pri odpočinku či relaxácii. Spojovacie a mechanické súčasti sú kovové, v čiernej matnej povrchovej úprave.
Toto hojdacie relaxačné kreslo v štýle retro predstavuje rokmi preverenú kvalitu aj dokonalosť pohodlia a relaxácie. Vyskúšajte, aké je to zaspávať v pohodlí a pri miernom hojdaní a nemusí to byť len pri dlhých zimných večeroch.
Farba:dub / hnedáorech / krémová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:kaučukovníkové drevo / látka / PU pena / kov
Rozmery:šírka: 56 cmhĺbka: 72 cmvýška: 101 cm
šírka sedu: 48 cmhĺbka sedu: 49 cmvýška sedu: 44 cm
Nosnosť:110 kg
Hmotnosť:21,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| DEKOR | Dub |
|---|---|
| DEKOR | Orech |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | PUR pena |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| VÝŠKA | 101 cm |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| HMOTNOSŤ | 21,5 kg |
| HĹBKA | 72 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub |
| Hmotnosť | 21500.000g |