Hojdacie kreslo RK-042 WAL Autronic
195.00 €
Do obchodu
Klasické a nadčasové hojdacie kreslo, ktorého design nás sprevádza už niekoľko generácií. Je priamo stelesnením pohody a relaxácie. Zapadne do akokoľvek... Celý popis
Popis
Klasické a nadčasové hojdacie kreslo, ktorého design nás sprevádza už niekoľko generácií. Je priamo stelesnením pohody a relaxácie. Zapadne do akokoľvek štýlovo zariadeného interiéru, v každom pôsobí ako skvelý solitér. Prečítajte si v jeho pohodlí knižku, hrajte hry či on-line komunikujte alebo sa len nechajte uspávať pri jeho ľahkom hojdaní.
Kreslo je vyrobené z ohýbanej bukovej preglejky, morenej na odtieň tmavý orech a lakované transparentným lakom. Poťah sedadla aj operadla je z krémovej hladkej látky s výrazným hnedým rastlinným motívom, polstrovanie je z PU peny.
Nosnosť je 110 kg.
Farba:tmavý orech / krémová s hnedým vzorom
Materiál:ohýbaná buková preglejka (morená a lakovaná transparentným lakom) / látka / PU pena
Rozmery:šírka: 56 cmhĺbka: 105 cmvýška: 90 cm
výška sedu: 59 / 32 cm
Nosnosť:110 kg
Hmotnosť:12 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Retro |
|---|---|
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| VÝŠKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| VÝŠKA SEDU | 32 cm |
| VÝŠKA SEDU | 59 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Preglejka |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| DEKOR | Orech tmavý |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 105 cm |
| Hmotnosť | 12000.000g |