Hojdacie kreslo RK-041 Autronic Buk
200.00 €
Do obchodu
Klasické a nadčasové hojdacie kreslo RK-041, ktorého dizajn nás sprevádza už niekoľko generácií. Je priamo stelesnením pohody a relaxácie. Zapadne do... Celý popis
Popis
Klasické a nadčasové hojdacie kreslo RK-041, ktorého dizajn nás sprevádza už niekoľko generácií. Je priamo stelesnením pohody a relaxácie. Zapadne do akokoľvek štýlovo zariadeného interiéru, v každom pôsobí ako skvelý solitér. Prečítajte si v jeho pohodlie knižku, hrajte hry či on-line komunikujte a alebo sa len nechajte uspávať pri jeho ľahkom hojdania.Kreslo je vyrobené z ohýbanej bukovej preglejky v niekoľkých farebných variantoch. Poťah sedadla i operadla je z látky alebo ekokoža, polstrovanie je z PU peny. Nosnosť je 110 kg.Farba:prírodný buk / svetlosivá látkadub landhaus / čierna matná ekokožatmavý orech / svetlo béžová látka s hnedým rastlinným motívomVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:ohýbaná buková preglejka (prírodná alebo morená a lakovaná transparentným lakom)látka / eko koža / PU penaRozmery:šírka: 55 cmhĺbka: 95 cmvýška: 98 cmšírka sedu: 40 cmhĺbka sedu: 45 cmvýška sedu: 60/38 cmNosnosť:110 kgHmotnosť:9,5 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| DEKOR | Buk |
| DEKOR | Orech tmavý |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| VÝŠKA SEDU | 60 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Preglejka |
| MATERIÁL | Eko koža |
| HMOTNOSŤ | 9,5 kg |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HĹBKA | 95 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Buk |
| Hmotnosť | 9500.000g |