Hojdacie kreslo PRIME Halmar Sivá
141.60 €
Do obchodu
Hojdacie kreslo PRIME v jemnom škandinávskom štýle už na prvý pohľad vyžaruje pokoj, relax a pohodu. Ideálne kreslo pre chvíle odpočinku a nerušeného... Celý popis
Popis
Hojdacie kreslo PRIME v jemnom škandinávskom štýle už na prvý pohľad vyžaruje pokoj, relax a pohodu. Ideálne kreslo pre chvíle odpočinku a nerušeného ničnerobenia po práci.
Kreslo PRIME je čalúnené hrubšou látkou v niekoľkých farebných variantoch. Konštrukcia kresla je celodrevená v prírodnom dekore. Jej jemné línie dodávajú kreslu svieži a harmonický vzhľad.
Farba:béžová / prírodnásivá / prírodná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:drevo / látka
Rozmery:šírka: 58 cmhĺbka: 93 cmvýška: 100 cm
výška sedu: 38 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| DEKOR | Drevo prírodné |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| TYP PODNOŽE | Pohupová |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy |
| HĹBKA | 93 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 7000.000g |