Hojdacie kreslo MALMO Krémová
156.10 €
Do obchodu
Hojdacie kreslá sú dokonalým základom pre okamihy odpočinku a relaxácie. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete sledovať televíziu, ponoriť sa do dobrej knihy... Celý popis
Popis
Hojdacie kreslá sú dokonalým základom pre okamihy odpočinku a relaxácie. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete sledovať televíziu, ponoriť sa do dobrej knihy alebo dokonca využiť ich ako počítačovú stoličku. Stabilný rám, kombinujúci drevo a kov, je perfektným základom a elegantným kontrastom k poťahovej látke. Tento rám zaručuje dlhotrvajúcu radosť z hojdania.
Farba:
krémová / prírodná hnedá / čierna
tmavosivá / prírodná hnedá / čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / látka (100% polyester) / masívne bukové drevo
Rozmery:
šírka: 69 cm
hĺbka: 70 cm
výška: 76 cm
šírka sedu: 40 cm
výška opierky chrbta: 40 cm
výška podrúčiek od zeme: 61 cm
Hmotnosť:
8,4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 40 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,4 kg |
| HĹBKA | 70 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| DEKOR | Buk svetlý |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 8365.000g |