Hojdacie kreslo M41 Orech
238.70 €
Do obchodu
Hojdacie kreslá ponúkajú dokonalý spôsob pre odpočinok, či už pri televízii alebo s dobrou knihou. Nepostrádateľnosť hojdacích kresiel je overená už z čias... Celý popis
Popis
Hojdacie kreslá ponúkajú dokonalý spôsob pre odpočinok, či už pri televízii alebo s dobrou knihou. Nepostrádateľnosť hojdacích kresiel je overená už z čias našich babičiek. Kreslo M41 je v dispozícii v dvoch farbách dreva av niekoľkých variantách polstrovania.
Nádherne zdobené podrúčky podčiarkujú retro vzhľad, ktorý hojdacie kreslá všeobecne vyžarujú a vďaka čomu sú stále modernou klasikou. Robustný drevený rám v dekore orecha alebo duba skvele dopĺňa prepletenie z ratanu.
Farba:dub / prírodný ratanorech / prírodný ratan
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne brezové drevo / ratan
Rozmery:šírka: 55 cmhĺbka: 96 cmvýška: 90 cm
šírka sedu: 44 cmhĺbka sedu: 42 cmvýška sedu: 41 cm
výška chrbtovej opierky: 75 cmšírka chrbtovej opierky: 40 cm
Hmotnosť:12 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| DEKOR | Orech |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 75 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| HĹBKA | 96 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 44 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Orech |
| Hmotnosť | 12456.000g |