Hojdacie kreslo K36 Krémová
257.60 €
Do obchodu
Hojdacie kreslo K36 ponúka dokonalý základ pre chvíle odpočinku, či už pri televízii alebo s dobrou knihou. Vďaka polstrovaniu je hojdacie kreslo extrémne... Celý popis
Popis
Hojdacie kreslo K36 ponúka dokonalý základ pre chvíle odpočinku, či už pri televízii alebo s dobrou knihou. Vďaka polstrovaniu je hojdacie kreslo extrémne pohodlné a ponúka vysoký komfort sedenia vďaka širokému sedáku. Ozdobné prešívanie na operadle z neho robí skutočný dizajnový kúsok.
Materiálová kombinácia textilu, ocele a dreva dokonale dotvára celkový obraz. Kreslo je ideálnym doplnkom do každého obytného priestoru.
Farba:krémová / čiernasivá / čiernahnedá / čiernaantracit / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / pena / kov / drevo
Rozmery:šírka: 73 cmhĺbka: 83 cmvýška: 91 cm
šírka sedu: 50 cmhĺbka sedu: 56 cmvýška sedu: 43 cm
výška operadla: 62 cmvýška podrúčiek: 24 cm
hrúbka polstrovania: 6 cm
Hmotnosť:13,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| DEKOR | Buk |
| DEKOR | Antracit |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pena |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 62 cm |
| VÝŠKA | 91 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| HMOTNOSŤ | 13,5 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA | 83 cm |
| ŠÍRKA | 73 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 13300.000g |