Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome Svetlo modrá
618.70 €
Do obchodu
Elegantné a štýlové hojdacie kreslo poteší v každom veku. Kreslo je čalúnené kvalitnou látkou v dvoch farebných variantoch: svetlomodrá a tmavosivá. Podnož je... Celý popis
Popis
Elegantné a štýlové hojdacie kreslo poteší v každom veku.
Kreslo je čalúnené kvalitnou látkou v dvoch farebných variantoch: svetlomodrá a tmavosivá. Podnož je tvorená pohupovou časťou z masívneho dreva a čiernou kovovou konštrukciou. K maximálnemu pohodliu prispievajú tvarové opierky na ruky a vysoká chrbtová opierka.
Farba:svetlomodrátmavosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne drevo / látka (100% polyester)/kov
Rozmery:šírka: 76 cmhĺbka: 102 cmvýška: 101 cm
šírka sedu: 44 cmhĺbka sedu: 44 cmvýška sedu: 48 cm
výška chrbtovej opierky: 71 cmvýška podrúčiek: 22 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA | 101 cm |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 44 cm |
| HĹBKA | 102 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlo modrá |
| Hmotnosť | 17500.000g |