Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome Ružová
315.40 €
Do obchodu
Elegantné a štýlové hojdacie kreslo poteší v každom veku. Kreslo je čalúnené kvalitnou zamatovou látkou. Hojdacia podnož je vyrobená z kovu vo farebnom... Celý popis
Popis
Elegantné a štýlové hojdacie kreslo poteší v každom veku.
Kreslo je čalúnené kvalitnou zamatovou látkou. Hojdacia podnož je vyrobená z kovu vo farebnom prevedení: zlatá alebo čierna. K maximálnemu pohodliu prispievajú tvarové opierky na ruky a vysoká chrbtová opierka.
Farba:horčicová / čiernaružová / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka (100% polyester) / kov
Rozmery:šírka: 77 cmhĺbka: 115 cmvýška: 99 cm
šírka sedu: 45 cmhĺbka sedu: 46 cmvýška sedu: 48 cm
výška chrbtovej opierky: 70 cmvýška podrúčiek: 21 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 99 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| ŠÍRKA | 77 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA | 115 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Ružová |
| Hmotnosť | 17000.000g |