Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome Krémová
315.40 €
Do obchodu
Elegantné a štýlové hojdacie kreslo poteší v každom veku. Kreslo je čalúnené kvalitnou zamatovou látkou. Hojdacia podnož je vyrobená z kovu vo farebnom... Celý popis
Popis
Elegantné a štýlové hojdacie kreslo poteší v každom veku.
Kreslo je čalúnené kvalitnou zamatovou látkou. Hojdacia podnož je vyrobená z kovu vo farebnom prevedení: strieborná alebo šedá. K maximálnemu pohodliu prispievajú tvarové opierky na ruky a vysoká chrbtová opierka.
Farba:sivá / striebornášampanská (krémová) / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka (100% polyester) / kov
Rozmery:šírka: 77 cmhĺbka: 115 cmvýška:99 cm
šírka sedu: 50 cmhĺbka sedu: 48 cmvýška sedu: 47 cm
výška chrbtovej opierky: 70 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 99 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| ŠÍRKA | 77 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA | 115 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 17000.000g |