Hojdacie kreslo HOOVER VELVET Signal Oranžová
258.00 €
Do obchodu
Štýlové hojdacie kreslo HOOVER VELVET vás na prvý pohľad láka k odpočinku a relaxácii. Kreslo je čalúnené príjemnou zamatovou látkou Bluvel v dvoch farebných... Celý popis
Popis
Štýlové hojdacie kreslo HOOVER VELVET vás na prvý pohľad láka k odpočinku a relaxácii.
Kreslo je čalúnené príjemnou zamatovou látkou Bluvel v dvoch farebných variantoch: oranžová a sivá. Nohy kresla som v kombinácii čierneho kovu a masívneho dreva v dubovom dekore.
Farba:oranžová / čierna / dubsivá / čierna / dub
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka Bluvel / kov / drevo
Rozmery:šírka: 70 cmvýška: 106 cm
šírka sedu: 70 cmhĺbka sedu: 49 cmvýška sedu: 54 cm
Hmotnosť:17 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Oranžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 106 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| TYP PODNOŽE | Pohupová |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| VÝŠKA SEDU | 54 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 70 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Oranžová |
| Hmotnosť | 17000.000g |