Hojdacie kreslo HARPER sivá Tempo Kondela Svetlo hnedá
356.00 €
Do obchodu
Hojdacie kreslo HARPER má sedadlo a operadlo čalúnené látkou v dvoch farebných variantoch: svetlohnedá a sivá. Hojdacie nožičky sú z kvalitného dreva. Oblé... Celý popis
Popis
Hojdacie kreslo HARPER má sedadlo a operadlo čalúnené látkou v dvoch farebných variantoch: svetlohnedá a sivá. Hojdacie nožičky sú z kvalitného dreva.
Oblé tvary a mäkká výplň čalúnenia sú zárukou, že si chvíle v kresle skutočne užijete.
Kreslo dodávame s vankúšikom, ktorý podoprie bedrovú chrbticu.
Farba:svetlohnedásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka / drevo / kov
Rozmery:šírka: 75 cmhĺbka: 83 cmvýška: 110 cm
hĺbka sedu: 56 cmvýška sedu 50 cm
výška operadla: 70 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:17,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 60 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 110 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| HĹBKA | 83 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlo hnedá |
| Hmotnosť | 17500.000g |