Hojdacie kreslo BOTAS Halmar
191.80 €
Do obchodu
Hojdacie kreslo BOTAS má sedadlo a operadlo čalúnené sivou látkou. Hojdacie nožičky sú z kvalitného dreva.Oblé tvary a mäkká výplň čalúnenia sú zárukou, že si... Celý popis
Popis
Hojdacie kreslo BOTAS má sedadlo a operadlo čalúnené sivou látkou. Hojdacie nožičky sú z kvalitného dreva.Oblé tvary a mäkká výplň čalúnenia sú zárukou, že si chvíle v kresle skutočne užijete.Kreslo dodávame s vankúšikom, ktorý podoprie hlavu.Farba:siváMateriál:látka / drevo / kovRozmery:šírka: 75 cmhĺbka: 106 cmvýška: 101 cmvýška sedu: 46 cmNosnosť:100 kgHmotnosť:17 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| VÝŠKA | 101 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| HĹBKA | 106 cm |
| Hmotnosť | 17000.000g |