Hojdacie kreslo BEDVER Tempo Kondela
54.40 €
Do obchodu
Dizajnové hojdacie kreslo BEDVER je z bieleho plastu, ktorý sa perfektne prispôsobí ľudskému telu. Sedák je pripevnený ku kovovej konštrukcii a drevené... Celý popis
Popis
Dizajnové hojdacie kreslo BEDVER je z bieleho plastu, ktorý sa perfektne prispôsobí ľudskému telu. Sedák je pripevnený ku kovovej konštrukcii a drevené podstave.Farba:biela / bukMateriál:plast / drevo / kovRozmery:šírka: 63 cmhĺbka: 68 cmvýška: 70 cmvýška sedu: 39 cmhĺbka sedu: 43 cmNosnosť:110 kgHmotnosť:5,2 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| DEKOR | Buk |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 41 cm |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,2 kg |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| Hmotnosť | 5230.000g |