Hojdacie kreslo AUSTIN Halmar
169.00 €
Do obchodu
Dizajnové hojdacie kreslo AUSTIN láka k tomu sa doňho usadiť, odpočívať alebo relaxovať s dobrou knihou. Hojdacie kreslo je čalúnené chlpatou a jemnou látkou... Celý popis
Popis
Dizajnové hojdacie kreslo AUSTIN láka k tomu sa doňho usadiť, odpočívať alebo relaxovať s dobrou knihou.
Hojdacie kreslo je čalúnené chlpatou a jemnou látkou vo farebnom prevedení: krémová. Hojdacia podnož je vyrobená v kombinácii čierno lakovanej ocele a dreva v prírodnej farbe. K maximálnemu pocitu pohodlia prispieva tvar kresla, silný sedák a čalúnené podrúčky.
Farba:krémová / čierna / prírodná
Materiál:látka / oceľ / drevo
Rozmery:šírka: 72 cmhĺbka: 100 cmvýška: 106 cm
výška sedu: 46 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 106 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| Hmotnosť | 12000.000g |