Halmar Zostava taburetiek SANDY Farba: Červená
98.00 €
Do obchodu
Zostava taburetiek Sandy je úžasná kombinácia dizajnu a praktickosti. Taburetky Sandy pôsobia veľmi očarujúco a prešívanie im dodáva ten správny... Celý popis
Popis
Zostava taburetiek Sandy je úžasná kombinácia dizajnu a praktickosti. Taburetky Sandy pôsobia veľmi očarujúco a prešívanie im dodáva ten správny šarm. Taburetky sú čalúnené zamatovou tkaninou, ktorá je jemná na dotyk. Vo vnútri je praktický úložný priestor.
Materiál: tkanina
Farebné prevedenie:
- sivá
- zelená
- červená
Rozmery: (V x Š x Hl) 44 x 40 x 40 cm, 38 x 30 x 30 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Červená |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Výška | 38 cm |
| Výška | 44 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Šírka | 30 cm |
| Materiál | Látka |