HALMAR Zenga oválny konferenčný stolík dub zlatý / čierna
279.00 €
Do obchodu
Stále si neviete vybrať z ponuky konferenčných stolíkov? Hľadáte ten pravý do Vašej obývačky, ktorý bude nie len praktickým pomocníkom, ale aj neodolateľným... Celý popis
Popis
Stále si neviete vybrať z ponuky konferenčných stolíkov? Hľadáte ten pravý do Vašej obývačky, ktorý bude nie len praktickým pomocníkom, ale aj neodolateľným dizajnovým doplnkom? Práve ste ho našli. Oválny konferenčný stolík ZENGA bude spĺňať kritériá aj tých najnáročnejších zákazníkov. Materiál…
Parametre
| ŠÍRKA | 120 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2512 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 39 kg |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 38.5 kg |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Zenga |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub zlatý / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / sklo / oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | okrúhly |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub zlatý / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / sklo / oceľ |