HALMAR Yeti taburetka zelená / prírodná
38.00 €
Do obchodu
Ideálnym, roztomilým doplnkom každej domácnosti sa stane taburetka YETI. Jej originálne čalúnenie poprepletanej sedacej časti pôsobí hravo a pohodlne. Vďaka... Celý popis
Popis
Ideálnym, roztomilým doplnkom každej domácnosti sa stane taburetka YETI. Jej originálne čalúnenie poprepletanej sedacej časti pôsobí hravo a pohodlne. Vďaka rozmerom (ŠxHxV): 37x27x35 cm ju umiestnite kamkoľvek, či už v obývačke, detskej izbe, predsieni či spálni. Materiál použitý na jej výrobu je…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 2.5 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 27 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 2 kg |
| VÝŠKA | 35 cm |
| ŠÍRKA | 37 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.015 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Yeti |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | zelená / prírodná |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | zelená / prírodná |
| MATERIÁL | látka / masívne drevo |